Shisha Poznań

Shisha Poznań - Fajka Wodna.

Jest takie miejsce w Poznaniu, które każdy amator fajki wodnej powinien znać. Sklep z shishą - niby zwykły, a jednak nietypowy. Po lewej shisha, po prawej akcesoria do fajki wodnej, dalej melasy i węgielki. Ustniki, węże, sitka, folie, kominy, uszczelki, dzbany, cybuchy, a nawet chłodzące wkłady czy mrugające dodatki - znajdziesz tu wszystkie akcesoria do fajki wodnej jakie tylko można sobie wyobrazić! Poznań, centrum miasta - centrum shishowego świata.
Obsługa na najwyższym poziomie zawsze Ci najlepiej doradzi, wspomoże w wyborze, wesprze swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem. 
A jeśli Twoją fajkę spotkało nieszczęście lub wypadek, zbił Ci się dzban lub cybuch, uszczelki zaginęły w akcji a wąż odpełzł w nieznanym kierunku - u nas zyska nowe życie. Możesz wymienić uszczelki do shishy, cybuchy, dzbany, węże do fajki wodnej. Nie musisz się na tym znać, wystarczy, że przyniesiesz swoją starą fajkę do sklepu. Obsługa doradzi Ci co warto wymienić a co jeszcze może Ci posłużyć.
Jeśli jesteś specem od fajek wodnych - też koniecznie zajrzyj do Fajowa! Obsługa zna się bardzo dobrze na shishah, ale chętnie porozmawia o najświeższych nowinkach, innowacjach i gadżetach. Często można się załapać na testowanie nowych produktów i oglądanie najnowszych fajek. Dostępne są przeróżne marki, jak: Kaya Shisha, Aladin, Unity, Oduman, Mob Hookah, Amy, Hookah Brothers, Starbuzz,  Wszystko można pomacać, dokładnie obejrzeć, posprawdzać, wypytać o szczegóły i po prostu pogadać z innymi zapaleńcami i fanami fajki wodnej.
Jeśli jesteś początkujący w temacie fajki wodnej - nie czuj się onieśmielony. Obsługa sklepu bardzo chętnie wszystko Ci wyjaśni i rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości. Dowiesz się co to jest korpus, gdzie umieścić uszczelki, czym różnią się węgle samorozpalające od bambusowych lub kokosowych, czym jest dyfuzor i jak przygotować fajkę do palenia. Obsługa nawet zademonstruje Ci krok po kroku jak złożyć fajkę, rozpalić ją, a później dbać o nią, czyścić i konserwować. Nie ma głupich pytań!

Adres naszego sklepu

Fajowo.eu

Św. Marcin 47/7A - Pasaż Różowy

61-806 Poznań

tel 664-130-818

www.fajowo.eu/kategoria/fajka-wodna


Wróć